ОМНИА АКВА ФИЛТЕР

2019-07-22T00:07:18+02:00

ОМНИА АКВА ФИЛТЕР Omnia филтер за вода – цена 8.000,00 денари, а со промо попуст 4.000,00 денари ОМНИА АКВА филтерот се состои од 5 слоеви, со различна филтрирачка намена, со вградена фолија од сребро и злато, внимателно комбинирани , со цел да се постигне саканиот ефект. Помеѓу трите слоеви на ткаенина [...]

Ново! Природна козметика

2019-07-22T00:18:48+02:00

Ново! Природна козметика PREMIUM EXCLUSIVE HEALTH ПРИРОДНА КРЕМА Најдобра и најздрава храна за вашата кожа бидејќи е 100% природна, без вештачки бои, мириси,адитиви и конзерванси. Главна состојка е шеа путерот збогатен со растителни и етерични масла. PREMIUM EXCLUSIVE HEALTH ПРИРОДНА КРЕМА е висококвалитетна крема за нега на нормална, дехидрирана и осетлива [...]

Програма на мали производи

2019-07-21T22:35:10+02:00

Програма на мали производи По богатата палета на разни производи за спиење, Ви ја претставуваме и програмата на мали производи.Подобрете го држењето, намалете ја болката и преку потребната енергија овозможете му на својот организам помош од кој ќе се чувствувате поздраво и порасположено!Станува [...]

ПРЕМИУМ ШИЈАТСУ МАСАЖЕР

2019-07-21T23:00:04+02:00

ПРЕМИУМ ШИЈАТСУ МАСАЖЕР Премиум Шијатсу масажерот во целост ги имитира движењата на раката во текот на масирањето  т.е. прави Шијатсу рачна  масажа! Дизајниран е ергономски да може да се прилагодува на линијата на телото и така масира без болка во делот кај грбниот, вратниот или лумбалниот предел на телото. Продира длабоко во [...]

ПРЕМИУМ ЕКСКЛУЗИВ ДУШЕК

2019-07-21T23:48:37+02:00

ПРЕМИУМ ЕКСКЛУЗИВ ДУШЕК Душекот МЕРИНО КАРБОН МЕМОРИ ВИСОКОЕЛАСТИЧЕН ДУШЕК WOOLMARK КВАЛИТЕТ НА НАЈНОВАТА ГЕНЕРАЦИЈА Душекот  МЕРИНО КАРБОН МЕМОРИ претставува нешто потполно ново на овие простории. Спаѓа во групата на ортопедско-анатомски душеци кои поради својата флексибилност овозможува правилен ергономски облик на телото  на секој корисник во која било физичка конфигурација. Навлаката [...]

МАГНЕТНА ПРОГРАМА

2019-07-30T23:22:22+02:00

Обидете се со магнетната позадина и станете еден од многуте задоволни корисници кои веќе ги доживеале неговите предности и придобивки! Магнетниот супстрат ја користи природната енергија на магнетното поле и на едноставен начин му помага на телото да воспостави рамнотежа што е неопходна за одржување на целата состојба на организмот. Се користел во [...]

ЕЛЕТО КАМИЛА ПРОГРАМА – НОВО

2019-07-22T00:36:23+02:00

ЕЛЕТО КАМИЛА ПРОГРАМА – НОВО ЕЛЕТО ПЕРНИЦА   – 100% МЕРИНО КАМИЛА WOOLMARK ВОЛНА – ИДЕАЛНИ ДИМЕНЗИИ ПО ПОРЕПОРАКА НА ДОКТОРИТЕ – ЗАДРЖУВА ПРАВИЛНА ПОЛОЖБА НА ГЛАВАТА И ВРАТОТ – ПРОЗРАЧНА – УПОТРЕБА ПРЕКО ЦЕЛАТА ГОДИНА – ТЕРМОРЕГУЛАТОРСКИ СВОЈСТВА – АНТИБАКТЕРИСКИ И АНТИАЛЕРГИСКИ – ДИМЕНЗИИ: 40 x 80 cm [...]

СИБИРСКИ БОР ПРОГРАМА

2019-07-23T23:31:17+02:00

СИБИРСКИ БОР ПРОГРАМА ЗОШТО СИБИРСКИ БОР? Сибирски бор има позитивен ефект на целокуониот човеков организам, а пред се᾽ на кардиоваскуларниот систем.Содржи многу витамини: А, Е, В и D, како и висок концентрат на Омега 3 и Омега 6 масни киселини кои помагаат при смалување на холестеролот бо крвта и спречува здебелување на [...]

Бидете вниателни при изборот на компанија!

 

Пазарот е преплавен со производи меѓу кои има многу копии коишто многу потсетуваат на оригиналите,

а всушност се ефтини и неквалитетни копии. 
Единствена сигурна гаранција е купувањето кај овластени и лиценцирани компании од страна на Woolmark којшто е задолжен за контролата на квалитетот.
Premium е единствена лиценцирана фирма од страна на Woolmark за територијата на Македонија.
WOOLMARK потврдува дека производите се обележани со заштитниот знак (Certification Trade Mark) изработени од чиста рунска волна и со своите карактеристики достигнуваат високи стандарди и спецификација со Woolmark квалитет.

Воедно клиентите кои писмено дале согласност нивните податоци да бидат користени за целите на директен маркетинг, можат во секое време да ја повлечат со едноставно јавување на телефонските броеви на Контролорот, со испраќање на известyвање по маил или по пошта.
 
Zatvori